Kerkes per Aop

Plutoni

New member
Pjesëmarrja:29 Maj 2021
Mesazhet:10
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: Albania
Offline
Pershendetje staffi Sop un jam useri BLackTiGer
Po ju drejtohem me nje kerkes zyrtare per te mar ne konsiderat nje shtim te access pasi mendoj se jam plotesisht i gatshem te rrijap kontributin tim ne server. Gjithmone kjo varet dhe nga disponibiliteti juaj qe mund te keni deshire, mundesi, ose nje vend per mua. Shpresoj qe kerkesa ime te meret parsysh nga ju dhe te behet me e mira pse jo nga deshira e mir. Besoj se do ishin te teperta formalitetet e tjera, jo koha, jo aftesit etj.. ju urroj nje dit dhe nje nat te kendshem Respekte!
 

Albanooo

CFOUNDER
Menaxher
Pjesëmarrja:30 Maj 2021
Mesazhet:86
Rezultati i reagimit:14
Pikët:8
Offline
Pershendetje
10:26 PM <NickServ> Nick plutoni isn't registered.

10:26 PM <NickServ> Nick blacktiger isn't registered.
 

Plutoni

New member
Pjesëmarrja:29 Maj 2021
Mesazhet:10
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: Albania
Offline
@Albanooo Pershendetje nuk jam futur ne chat kohe te gjat per kete arsye me jan ber drop nicknamet
Kur futem ne chat me nicknamen personale sdi pse me del ashtu
9:01 PM You were banned from Problem.Albnetwork.org: Nuk jeni te mirepritur ne kete rrjet. G-Lined: :Shume abuzime nga kjo ip. Ju lutemi rilidhuni nga parajsachat.com ose albnetwork.org (ID: 3HZSSSWBU2). Email [email protected] per me shume informacione.
 

Plutoni

New member
Pjesëmarrja:29 Maj 2021
Mesazhet:10
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: Albania
Offline
@Albanooo sipas kerkeses qe kam bere kam vendosur qe te rikthehem ne chat dhe deshiroj qe te jem pjes e stafit Albnetwork.org jam user i vjeter dhe asnjiher nuk me esht dhene mundesia me qen pjes e stafit :)
 

ariol

New member
Pjesëmarrja:20 Shtat 2021
Mesazhet:5
Rezultati i reagimit:0
Pikët:1
Vendndodhja: barcelona spain
Offline
Persh me keni ber kline pa arsye nje llaf qe i thash (layla) direkt ju si ( androirc si me irccloud) me jep pak arsyenn.
 

Albanooo

CFOUNDER
Menaxher
Pjesëmarrja:30 Maj 2021
Mesazhet:86
Rezultati i reagimit:14
Pikët:8
Offline
@ariol mund te hysh me java sepse ka problem ircocloud
@Plutoni hyr nje here ne chat , pastaj flasim per access ....
 

Plutoni

New member
Pjesëmarrja:29 Maj 2021
Mesazhet:10
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: Albania
Offline
@ariol mund te hysh me java sepse ka problem ircocloud
@Plutoni hyr nje here ne chat , pastaj flasim per access ....
Albanooo Pershendetje Dje Gjithashtu edhe sot hyra ne chat nuk te gjeta online per me bisedu
Me jep 1 orar Albanooo qe te bisedojm ne chat tek kanali #ndihme ne lidhje me access
 

{Besi}

New member
Pjesëmarrja:2 Jan 2022
Mesazhet:2
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: United States
Uebfaqe:truckdrivers.life
Offline
Po ka njerz akoma qe kerkon te rikthesh jam kurjoz gjer sa ke ndejtur ne kanali #ndihme 1 ore ste ka lujtur njeri i bije qe ka mar fund 😅 se e Timi do te jepte nje + sepse vetem ai slargohet dote na aty😅
 

Albanooo

CFOUNDER
Menaxher
Pjesëmarrja:30 Maj 2021
Mesazhet:86
Rezultati i reagimit:14
Pikët:8
Offline
Po ka njerz akoma qe kerkon te rikthesh jam kurjoz gjer sa ke ndejtur ne kanali #ndihme 1 ore ste ka lujtur njeri i bije qe ka mar fund 😅 se e Timi do te jepte nje + sepse vetem ai slargohet dote na aty😅
Prsh @{Besi}
Te informoj qe useri ne fjale ka marre gjithmone ndihme ne kanalin perkates , pa qene nevoja te zbres puna deri te Timi apo koleg te tjere, pra nuk ka marr fund asgje perkundrazi , te ftoj ta shohesh nga afer sa te disponueshem dhe xhentil do tregohen operatoret.
 

Plutoni

New member
Pjesëmarrja:29 Maj 2021
Mesazhet:10
Rezultati i reagimit:1
Pikët:3
Vendndodhja: Albania
Offline
Prsh @{Besi}
Te informoj qe useri ne fjale ka marre gjithmone ndihme ne kanalin perkates , pa qene nevoja te zbres puna deri te Timi apo koleg te tjere, pra nuk ka marr fund asgje perkundrazi , te ftoj ta shohesh nga afer sa te disponueshem dhe xhentil do tregohen operatoret.
Albanooo ne jemi usera te vjeter (ne e kemi meritu te jemi pjes e stafit ) dhe sa i perket Te tjerve po rrini si eggdropa me @ siper ne Chat
Dhe po shtoj dicka te fundit (Kam bo gabim qe e kam hap ket tem) kshu qe skam nevoj per access sepse jam root admin ne serverin tim

Gjith te mirat Albanooo se do behen te gjitha 1 dit :p
 

Personalizoni

Top Ulët