kerkes

miuu

New member
Joined:Jul 6, 2021
Messages:2
Reaction score:0
Points:1
Location: milano
Offline
pershendetje jam ( miuu ) dhe jam nje user i vjeter .. do kisha shum deshir te rimerja aop qe kam patur .. ju faleminderit shum
 

Albanooo

SOP
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:38
Reaction score:5
Points:8
Offline
Pershendetje
Me cf nick ke qene me perpara se ndonje user te vjeter me kete nick nuk ka pasur...
 

Albanooo

SOP
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:38
Reaction score:5
Points:8
Offline
Ok
Kerkesa do shqyrtohet dhe shume shpejt do marresh nje pergjigje...
Flm
 

Albanooo

SOP
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:38
Reaction score:5
Points:8
Offline
Pershendetje
pasi u konsultuam , stafi SOp vendosi per momentin mos te shtohesh , ndoshta ne nje moment te dyte do te rivlersohet serish mundesia per te qene pjese e stafit
Faleminderit
 

miuu

New member
Joined:Jul 6, 2021
Messages:2
Reaction score:0
Points:1
Location: milano
Offline
a ka naj motiv o albanooo apo thjesht kshu sepse meqe kam qen dikur aop sbesoj mos ta meritoj gjithsesi ju faleminderit nejse
 

ariol

New member
Joined:Sep 20, 2021
Messages:3
Reaction score:0
Points:1
Location: barcelona spain
Offline
!hello all do me pelqente te isha pjes e stafit kam pak kohe qe rri ktu ne chat dhe shum pak qe jam pjes e forumit do me pelqente te isha pjes e stafit :D
 

Albanooo

SOP
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:38
Reaction score:5
Points:8
Offline
!hello all do me pelqente te isha pjes e stafit kam pak kohe qe rri ktu ne chat dhe shum pak qe jam pjes e forumit do me pelqente te isha pjes e stafit :D
Pershendetje Ariol
Ne mos gaboj ti ke qene per pak kohe pjese e stafit, kshu?
Ke ndonje arsye specifike qe kerkon te jesh pjese e stafit?
 

Albanooo

SOP
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:38
Reaction score:5
Points:8
Offline
Ok...
Do te kontaktojme ne chat, nderkoh do vezhgohesh , ndaj te ftoj te jesh aktiv, keshtu do mund te vlersojm me mire, dhe te te kthejm nje pergjigje ne lidhje me kerkesen per te qene pjese e stafit!
 

ariol

New member
Joined:Sep 20, 2021
Messages:3
Reaction score:0
Points:1
Location: barcelona spain
Offline
Ok...
Do te kontaktojme ne chat, nderkoh do vezhgohesh , ndaj te ftoj te jesh aktiv, keshtu do mund te vlersojm me mire, dhe te te kthejm nje pergjigje ne lidhje me kerkesen per te qene pjese e stafit!
ok ne rregull :D
 

RAIN

CO-FOUNDER
Staff member
Joined:May 30, 2021
Messages:10
Reaction score:0
Points:1
Offline
Miu esht ish pjestar i staff aop .. ka vite .. por ka ber shkeputje her pas here .. dhe me qe ka ber perseri kerkes per aop .. kisha nje pytje sesa do jet e Mundur te jet online ose aktiv ne chat.. flm e klm
 

Personalizoni

Top Bottom